Níže jsou uvedeny nejčastější dotazy týkající se produktů Nanobébé. Pokud máte dotaz, který zde nevidíte, odešlete jej pomocí tlačítka na konci stránky nebo nám jej pošlete prostřednictvím naší stránky Kontaktujte nás.

Je to všechno o geometrii. Rozetřením mléka na tenkou vrstvu napříč naším konkávním povrchem je mateřské mléko schopné v nanobébé ochladit i zahřát 2-3krát rychleji než ve standardních lahvích.


Rychlé ochlazení: Čím déle je mateřské mléko ponecháno při pokojové teplotě, tím více bakterií uvnitř dále roste, což snižuje jeho nutriční hodnotu. Je prospěšné ochladit mateřské mléko co nejrychleji, aby imunologické vlastnosti uvnitř směřovaly spíše k výživě dítěte než k boji proti množení bakterií. 
Rychlé a rovnoměrné zahřátí: Populární metodu používání vroucí vody k ohřívání mateřského mléka zdravotníci a Světová zdravotnická organizace nedoporučují z důvodu pravděpodobnosti přehřátí mléka, které poškozuje živiny, a rizika horkých míst, která jsou nebezpečná pro vaše dítě. Jako živá biologická tekutina se mateřské mléko začíná zhoršovat nad tělesnou teplotu, proto se doporučuje jej jemně ohřívat teplou vodou z vodovodu. Láhev mateřského mléka Nanobébé umožňuje rychlé a rovnoměrné zahřátí na bezpečnou teplotu, aby rychle a zdravě uspokojila okamžité potřeby hladu vašeho dítěte.

Skvělá otázka! Protože různé potřeby vyžadují různé výživy, vyvinul náš tým nejpokročilejší kojenecké lahve na trhu, které nabízejí kompletní řešení výživy pro potřeby výživy vašeho drobečka.

Pokud kojíte a odsáváte mateřské mléko, naše oceněná láhev nanobébé kojící láhev je optimální volbou pro její výhody zachování živin, stejně jako její tvar a podoba bradavky - které podporují hladký, instinktivní přechod mezi prsy a lahví a zpět, bez zmatení bradavek. Měkký základ uchopení snadno uchopí malé ruce, aby posílily vlastní krmení a jemnou motoriku. Maminky milují, že můžou pumpovat, skladovat, ohřívat (2krát rychleji než standardní lahve) a krmit přímo ze stejné lahve - super pohodlné a snadno se čistí. Zmínili jsme se, že se stohují?

Pokud krmíte umělou výživu, je zbrusu nová silikonová dětská láhev Flexy ideální volbou! Jeho měkkost podobná mamince podporuje vřelé požitkové pouto mezi rodičem a dítětem a jeho inovativní 360 ° trojitá ventilační antikolíková bradavka je jediná svého druhu. Zábavný fakt: Láhev Flexy má stejnou bradavku jako naše oceňovaná láhev na kojení pro dokonalé přisátí a nejhladší přechod od mateřského mléka k dokrmování.

Adaptér na odsávání mléka, který je součástí naší kojící lahve, startovací sady a dárkové sady pro novorozence, je kompatibilní s většinou pumpiček standardní velikosti (například: Medela nebo Ameda). Pokud máte pumpu se širokým hrdlem (např. Spectra), máme sadu adaptéru na odsávání, která se prodává samostatně.

Všimněte si, že většina nositelných čerpadel používá vestavěné nádoby a nemůže pumpovat přímo do našich lahví nebo skladovacích pytlů. Můžete však přenést jakékoli odsávané mléko z pumpy do našich lahví nebo skladovacích pytlů pro pohodlné a stohovatelné skladování.

1. Před sestavením lahve odstraňte víčko nebo dudlík. 
2. Jednoduše zatlačte tělo lahve pevně do základny (nepokoušejte se jej otočit).
3. Skladování a stohování: zajistěte otočením víka na skladování
4. Krmení: pevně zašroubujte dudlík s kroužkem na horní část těla lahve a ujistěte se, že jsou všechny části rovnoměrně vyrovnány a utěsněny.

1. Před demontáží lahve odstraňte víčko nebo dudlík
2. Jednoduše zatlačte na malí jazýček a uvolněte základnu z těla

1. Ujistěte se, že jsou všechny části lahve před montáží důkladně vyčištěny a vysušeny
2. Před připojením k základně se ujistěte, že víčko nebo dudlík nejsou na těle lahve
3. Pevně přitlačte tělo lahve na základnu a zkontrolujte, zda je těsně uzavřeno po celé délce
4. Pro ohřátí láhve: použijte teplou vodu z vodovodu (nikdy ne vařící vodu) a mějte na paměti, že je zásadní ohřívat mléko s dudlíkem (nikoli s víčkem pro skladování), aby tlak vzduchu nezpůsoboval expanzi, která by mohla vést k unikání.
5. Při připojování dudlíku nezapomeňte vyrovnat závit a pevně jej zašroubovat

Kliknutím sem zobrazíte podrobné video.

Ano, všechny lahve Nanobebe jsou bez BPA, ftalátů a neobsahují olovo! Bezpečnost vašeho dítěte je pro nás nanejvýš důležitá.

Ano! Naše vsuvky na láhve jsou vybaveny pokročilým odvzdušňovacím systémem, který bojuje s kolikou snížením tlaku vzduchu uvnitř láhve během krmení.

Ano! Naše lahve lze použít pro skladování mateřského mléka v mrazáku s nasazeným bezpečnostním uzávěrem. Kromě toho také zajišťujeme pohodlné skladování prostřednictvím našich úložných sáčků na mléko.

Známý tvar připomínající prsa pomáhá mnoha dětem instinktivně vědět, kam umístit hlavu, ruce a ústa. Naše je navíc jedna z nejpomalejších dudlíku na trhu, která se nejvíce podobá skutečnému kojení. Slyšeli jsme nespočet příběhů o dětech a novorozencích, které nebyly schopny snadno přejít z prsu na láhev, ale plynule přešly na naše.

Ano! Díky těmto úložným víčkům jsou vaše lahve stohovatelné z důvodu úspory místa.

Můžete jednoduše použít jakoukoli misku k ohřátí této láhve. Stačí přidat teplou vodu z vodovodu a vířit lahví. Nebo si můžete pořídit naši chytrou ohřívací misku, která je jediným bezpečným ekologickým ohřívačem na trhu.

Jelikož se naše lahve na krmení pohodlně stohují, navrhli jsme cestovní chladící tašku speciálně pro krmení dítěte na cestách. Jednoduše použijte přiložené úložné víčka pro stohování lahví a dudlíky uložte do spodního pouzdra na zip, do doby, až budete připraveni ke krmení.

Pokud máte po kojení v lahvi ještě polovinu nebo čtvrtinu mateřského mléka, můžete ji dát zpět do ledničky a nabídnout tuto lahvičku znovu pouze při příštím krmení, a to je vše. „Použité“ mateřské mléko se může kontaminovat, když se bakterie z úst vašeho dítěte během sání přenesou do láhve.

Ačkoli tato láhev byla speciálně navržena pro mateřské mléko, slyšeli jsme od mnoha šťastných matek, které krmí, že jejich děti také milují tvar a pocit pití z této lahve. Doporučujeme také vyzkoušet naši silikonovou láhev Flexy, která je navržena tak, aby vyhovovala všem stylům krmení.

Tato láhev byla vyvinuta na radou laktačních poradců pro ideální délku, cit a úhel dudlíků, aby vyhovovala stimulovanému krmení, které nejvíce napodobuje kojení. Doporučujeme, abyste při krmení dítěte drželi lahvičku s bradavkou rovnoběžně se zemí měřicí stupnicí směrem nahoru, což umožní nejlepší tok pro stimulované krmení. Přechod malého z prsu na láhev může být obtížný, ale jsme tak šťastní, že jsme slyšeli, že mnoho dětí si vzalo naši láhev, když nechtělo ostatní.
 

Ano. Naše lahvička na kojení je dodávána s dudlíkem s pomalým průtokem, která byla vyvinuta na radu laktačních poradců, pro ideální délku, cit a úhel dudlíku, aby vyhovovala stimulovanému krmení, které nejvíce napodobuje kojení. Navíc máme speciální systém dvojitého odvětrávání, který uvolňuje tlak vzduchu a pomáhá všemu, od plynu a koliky, až po rozrušení břicha a infekcí uší. Naši biomedicínští inženýři provádějí vysoce výkonné testy všech částí a aspektů naší lahve.

Ano, přicházejí s cestovními / úložnými víčky.

Silikonová láhev Flexy pojme až 270 ml kapaliny.

Skvělá otázka! Protože různé potřeby vyžadují různé výživy, vyvinul náš tým nejpokročilejší kojenecké lahve na trhu, které nabízejí kompletní řešení krmení pro potřeby výživy vašeho drobce.

Pokud kojíte a odsáváte mateřské mléko, naše oceněná láhev nanobébé kojící láhev je optimální volbou pro její výhody zachování živin, stejně jako její tvar a podoba bradavky - které podporují hladký, instinktivní přechod mezi prsy a lahví a zpět, bez zmatení bradavek. Měkký základ uchopení snadno uchopí malé ruce, aby posílily vlastní krmení a jemnou motoriku. Maminky milují, že můžou pumpovat, skladovat, ohřívat (2krát rychleji než standardní lahve) a krmit přímo ze stejné lahve - super pohodlné a snadno se čistí. Zmínili jsme se, že se stohují?

Pokud krmíte umělou výživu, je zbrusu nová silikonová dětská láhev Flexy ideální volbou! Její měkkost podobná mamince podporuje vřelé požitkové pouto mezi rodičem a dítětem a jeho inovativní 360 ° trojitá ventilační anti – kolíková bradavka je jediná svého druhu. Zábavný fakt: Láhev Flexy má stejnou bradavku jako naše oceňovaná láhev na kojení pro dokonalé přisátí a nejhladší přechod od mateřského mléka k dokrmování.

Ano! Silikonová láhev Flexy má stejní dudlík jako naše oceňovaná láhev na kojení, takže jsou vyměnitelné při přechodu z jedné lahve na druhou. Poskytují plynulé přechody, jsou vybaveny 5 rychlostmi průtoku dudlíku a inovativním 360 ° trojitým odvětráváním proti kolice.

Ano, naši láhev Flexy lze ohřát v různých ohřívačích. Nejjednodušší však je jednoduše nalít vodu s požadovanou teplotou, přidat odměrku (y), protřepat a jste připraveni.

Podle průmyslového standardu jsou lahve vybaveny dudlíky s pomalým tokem. Máme k dispozici dudlíky s 5 průtoky (novorozenec, pomalý, střední, rychlý a Y – na kaši), abychom uspokojili potřeby vašeho malého v každé fázi. Naše bradavky mají jedinečný 360 ° anti - kolický trojitý ventilační systém a jsou nesklopné, aby si udrželi dokonalou západku.

Při otevírání nové silikonové lahve můžete občas zaznamenat jemný zápach. To je zcela přirozené a můžete si být jisti, že používáme nejlepší lékařský silikon a že je 100% bezpečný a netoxický pro dítě.

Pokud po sterilizaci a důkladném vyčištění lahví zjistíte, že stále existuje mírný zápach, doporučujeme lahve znovu sterilizovat ve vroucí vodě po dobu 5 minut s lžící jedlé sody a nechat je uschnout na vzduchu. Pokud to úplně nepomůže, můžete láhev naplnit teplou vodou a přidat lžičku jedlé sody. Nechte to přes noc, ráno důkladně vyčistěte a je to!

Ano! Naše silikonová láhev Flexy má stejně úžasný dudlík jako naše oceňovaná láhev na kojení. Dodává se v krabici s pomalým dudlíkem a k dispozici je 5 různých průtoků, které vyhoví vašemu malému: Novorozenecká, Pomalá, Střední, Rychlá a Y-na kaši..

Unikátní ergonomický tvar dudlíku Flexy je navržen tak, aby zůstal pevně v ústech vašeho dítěte bez bezpečnostních rizik, která zajišťují popruhy, ale většina sponek / popruhů na dudlík se bude moci připevnit. Svorky na dudlík, které mají smyčky, fungují nejlépe, protože můžete procházet otvory na dudlíku.

0-3 měsíční dudlíky Flexy jsou měkčí pro raná stadia novorozence. Je měkký jako kůže a silikon je tak pružný, že se novorozencům pohodlně prodlužuje, aby se zabránilo záměně bradavek. Náš ortodontický Flexy dudlík o velikosti 3 m a více je ideální pro starší děti. S mírně pevnějším citem doplňuje rostoucí děti, když se jim narodí zuby, a splňuje potřeby orálního vývoje pro růst vašeho dítěte.

Odlepte průhlednou nálepku na straně pouzdra, která drží obě strany dohromady, a snadno se otevře.

Lékařský silikon nejvyšší kvality dostupný na trhu.

Z bezpečnostních a hygienických důvodů se doporučuje vyměnit dudlík po 4–8 týdnech.

Doporučujeme dudlík umýt v horké mýdlové vodě nebo na horní polici vaší myčky. Můžete také provést další krok jeho sterilizace v mikrovlnném parním sterilizátoru Nanobebe. To vašemu dítěti poskytne čistý dudlík bez bakterií.

Naše sáčky na skladování mateřského mléka drží vaše mléko v ploché, mělké vrstvě, která mu pomůže rychle se ochladit, aby se snížil růst bakterií. Plochý design také rychle a rovnoměrně rozmrazuje mléko, což pomáhá uchovat tyto vzácné živiny.

Mateřské mléko by mělo být odebráno do láhve na krmení a poté nalito do sáčku pro skladování. Pokud používáte lahvičku s mateřským mlékem Nanobebe, ujistěte se, že je adaptér mléčné pumpy připojen k láhvi při přenosu mateřského mléka do sáčku, aby nedošlo k rozlití.

Organizér pojme 5 až 10 vašich úložných sáčků (25 součástí dodávky), v závislosti na objemu, který máma načerpala. Náhradní tašky lze zakoupit samostatně.

Doporučujeme dodržovat tyto pokyny pro skladování mateřského mléka:

(ne pro předčasně narozené děti)

Teplota místnosti: 19-26°C po dobu 4-6 hodin
Chladič s ledovými obaly:15°C po dobu 24 hodin
V chladničce: <4°C až 5 dní
V mrazničce:-18–15°C až 12 měsíců

Dodržování těchto pokynů zajistí, že si vaše mateřské mléko uchová všechny živiny, které jsou životně důležité pro zdraví vašeho dítěte.
 

Ne. Protože mateřské mléko je biologická tekutina, která riskuje růst bakterií, mělo by být vždy zajištěno ve sterilizovaném prostředí. Naše vaky jsou předem sterilizovány pro maximální bezpečnost mateřského mléka, a proto jsou jednorázové a neměly by být použity více než jednou. Naše uskladňovací sáčky jsou k dispozici samostatně.

Ano. Naše úložné sáčky jsou odolné, nepropustné, vyrobené z extra silného plastu a jsou opatřeny dvojitým zipem, aby se zabránilo rozlití vašeho vzácného mateřského mléka.

Nenechte se zmást naší velikostí a stylovým tvarem, naše tašky drží průmyslový standard 150 ml. Vypadají malé, protože se ukládají rovně (tenká vrstva), což má dvojí výhodu v ochraně vašich živin a úspoře místa v lednici a mrazničce.

Ne. Náš tenký sušící stojan je ideální pro všechny kojenecké lahve, součásti pump a příslušenství.

Kolíky jsou odnímatelné, takže je můžete uspořádat jakýmkoli způsobem, který vyhovuje vašim potřebám sušení. Dvě výšky kolíků pojmou všechny velikosti lahví a příslušenství.

Náš tenký sušící stojan je vybaven odnímatelnou odkapávací miskou pro sběr přebytečné vody, kterou je třeba pravidelně vyprazdňovat a umýt. Umyjte v horké mýdlové vodě, opláchněte v čisté vodě a nechte zaschnout. Nevařte ani nepoužívejte páru na čištění. Nepoužívejte bělidlo ani jiné agresivní chemikálie.
 

Kolíky jsou odnímatelné, takže je můžete uspořádat jakýmkoli způsobem, který vyhovuje vašim potřebám sušení, ale pokud nechcete používat žádné kolíky a položit výrobky naplocho, funguje to také.

Mikrovlnný parní sterilizátor Nanobébé je vyroben tak, aby se vešel téměř do všech komerčně dostupných mikrovln. Měří 25 x 25 x 17 cm(šířka x hloubka x výška). V případě pochybností doporučujeme pro jistotu zkontrolovat vnitřní rozměry vaší mikrovlnné trouby.

Ano. Náš mikrovlnný parní sterilizátor se hodí pro většinu lahví a produktů pro kojence na dnešním trhu. Nastavitelnými kolíky lze pohybovat kolem sterilizátoru, aby se vešly vaše lahve a příslušenství podle potřeby.
 

Jednoduše nalijte 200 ml vody do základny přes perforovaný podnos a poté přidejte lahve a další příslušenství. Sterilizujte a užívejte si čisté zboží pro péči o dítě bez choroboplodných zárodků!

Protože všechny mikrovlnné trouby se liší. Přečtěte si naše pokyny níže:

VÝKON ČAS V MIKROVLNCE CHLAZENÍ
do 850W 8 minut 10 minut
850-1000w 6 minut 10 minut
1000w+ 4 minut 10 minut

Ano, lahvičky vašeho dítěte bude nutné umýt horkou mýdlovou vodou nebo v myčce (pouze horní koš), aby se odstranily zbytky mléka. Po umytí: sterilizujte pro čistý, hygienický produkt bez bakterií.

Cokoli vyhovuje vašim potřebám nejlépe. Pokud potřebujete použít kolíky, aby se vešly vaše lahve a příslušenství, udělejte to. Jinak je naprosto v pořádku umístit předměty přímo na síťovaný rošt.

Ve skutečnosti děláte všechno správně! Po počátečním umístění lahve na bouli (aby se zabránilo vzduchovým kapsám) bude láhev přirozeně plavat nahoru, protože mateřské mléko začne být obklopeno vodou a začne proces zahřívání.

Pro bezpečnost vašeho novorozence je důležité zkontrolovat teplotu mléka před krmením dítěte. To lze provést pouze s nasazením dudlíkem.

Naše ohřívací mísa je optimálním ohřívacím produktem pro mateřské mléko. Zdravotničtí pracovníci a Světová zdravotnická organizace doporučují, abyste mateřské mléko ohřívali pouze v misce s teplou vodou, abyste zabránili přehřátí (které může vést k poškození živin) a vzniku horkých míst. Díky své jedinečné geometrii ohřívá lahve s nanobébé a sáčky z mateřského mléka dvakrát rychleji než jiné ohřívače na trhu při bezpečných a rovnoměrných teplotách, takže drahé živiny nejsou ničeny vysokými teplotami.

Je to také jediný ekologický ohřívač na trhu (protože pomoc při ochraně našeho prostředí pro naše budoucí generace je skvělá). Žádná elektřina, žádné nastavení a nulový rozruch!
 

Absolutně! Další lahve lze ohřát pomocí chytré ohřívací míse. Protože design byl vytvořen s cílem, aby se vešly naše lahve na kojení, možná budete muset přidat další vodu, abyste dosáhli požadované úrovně. Pamatujte, že rychlost ohřevu a rovnoměrnost teploty nebudou stejné jako při použití naší lahve na kojení v ohřívači.

Cílem je zahřát mateřské mléko na přibližně stejnou nebo o něco nižší teplotu, než je tělesná teplota, která je 37°C.

Doba, kterou studené mléko potřebuje k dosažení tělesné teploty, se liší podle množství mateřského mléka a teploty vody v misce. Čím vyšší je teplota, tím rychleji probíhá ohřev. Díky našemu designu a geometrickému tvaru jsme schopni ohřát mléko dvakrát rychleji než jiné lahve na trhu, takže vaše dítě může být rychle nakrmeno a spokojeno.

Rozdíl mezi těmito dvěma lahvemi je prostě objem tekutin, které se do nich vejdou. Kojící láhev pojme až 150 ml na rozdíl od přechodové lahve fáze 2, která pojme až 230 ml, takže vaše dítě může růst s našimi lahvemi!

Naše přechodná láhev fáze 2 230ml zahrnuje náš dudlík se středním průtokem velikosti 2 pro nejpohodlnější průtok pro novorozence a malé děti, které jsou připraveny přejít na větší velikost lahve. K dispozici jsou také naše další dudlíky, novorozenecké , malé, rychlé a Y- na kaši, takže naše láhev může růst s vaším dítětem v každé fázi!

Jakmile je vaše dítě schopné vypít více než 150 ml, je čas přejít na přechodnou láhev fáze 2.

Absolutně! Pokud vaše dítě stále pije z láhve, ano.

Vejdou se, ano, nicméně měřítko na boku láhve bude nepřesné.

Ano, naše výrobky lze sterilizovat pomocí UV sterilizátorů.

Zde si můžete přečíst naše kompletní zásady pro přepravu a vrácení tovaru.